Mobirise Web Page Generator

Webové stránky

E-shop

.

Tvorba loga

Domény a webhosting

Vizitky, letáky, grafika

Reklama na Google

Webové stránky

Úspešné internetové stránky s atraktívnym dizajnom vám pomôžu osloviť nových zákazníkov a získať viac objednávok. Nechajte si od nás vytvoriť kvalitný nový web alebo atraktívnym redizajnom zmodernizovať ten existujúci. Postaráme sa o kompletné riešenie - od grafického návrhu cez tvorbu webu až po naplnenie obsahom a spustenie. Prečo si nedopriať webové stránky, ktoré budú prezentovať vašu firmu v tom najlepšom svetle? 


Návrh webovej stránky vypracujeme zdarma. Keď bude zodpovedať vašim predstavám, pristúpime k samotnej realizácii. Na základe vašich podkladov vám dodáme nové stránky zodpovedajúce súčasným trendom. Našu snahu sústredíme smerom k premyslenému, užívateľsky prívetivému webdizajnu a kvalitnej štruktúre, ktorá je dôležitá pre vyhľadávače.


Nechcete, alebo nemáte čas sa o web starať? Nevadí, o jeho administráciu a aktualizácie sa radi postaráme za vás.


E-shop

Prepracovaný e-shop vám uľahčí obchodovanie na internete a vybavovanie objednávok. Nechajte komplexnú realizáciu vášho e-shopu na nás. E-shopy, ktoré tvoríme, sú veľmi flexibilné. Môžete ich prevádzkovať ako internetové obchody alebo produktové katalógy bez nákupného košíka. Voľba je v plnej miere na vás.


Internetový obchod nemá žiadne obmedzenia čo do počtu položiek kategórií a produktov. Nemusíte sa preto obávať, že nebudete mať možnosť ďalej napĺňať a rozširovať vašu ponuku produktov.


E-shop, ktorý vám vytvoríme na mieru, bude modulárny. To znamená, že jeho možnosti rozširovania o ďalšie funkcie sú prakticky neobmedzené a ich implementácia do existujúcej verzie e-shopu relatívne jednoduchá a bezproblémová. Veľkou výhodou je, že nezaplatíte za niečo, čo nebudete potrebovať. 

Tvorba Loga

.

Logo je dôležitým komunikačným prostriedkom pre každú firmu. Musí byť predovšetkým jedinečné, dobre zapamätateľné, zrozumiteľné, výstižné a použiteľné na rôznych druhoch prezentačných materiálov. V neposlednom rade by sa s ním mal stotožniť aj samotný zákazník. S návrhom a tvorbou firemného loga je spojený náročný kreatívny proces, počas ktorého je potrebné zladiť všetky vyššie uvedené požiadavky dohromady.

Kreatíva pre nás nie je len slovom. Dokážeme navrhnúť nové, ale aj pretvoriť a modernizovať už existujúce logá. Len profesionálne navrhnuté a spracované logo môže prispieť k úspechu vašich produktov či služieb a tým aj k úspechu vašej spoločnosti. 

Domény a webhosting

Našim stálym aj novým klientom dokážeme zabezpečiť kvalitný a stabilný webhosting za prijateľnú cenu s podporou najnovších technológií. Doba, kedy na trhu boli dvaja až traja silní hráči v oblasti webhostingových služieb, je dávno preč. Už nemusíte platiť vysoké ročné poplatky za služby, ktoré reálne vôbec nevyužijete. 

Každá internetová stránka potrebuje kvalitný a profesionálny hosting s maximálnou dostupnosťou a kvalitnou technickou podporou. To všetko spĺňame! Rovnako sme schopní zabezpečiť prevádzku vašich domén za výhodnú cenu.

Vizitky, letáky, grafika

Navrhneme vám a podľa vašich požiadaviek kompletne spracujeme všetky firemné tlačoviny od vizitiek, letákov, katalógov, cez prospekty, brožúry a pozvánky až po novoročenky, kalendáriky, inzeráty, plagáty a mnoho ďalších. Presne podľa vašich predstáv.


Katalógy a letáky využívajú najmä firmy, ktoré prezentujú svoje produkty. Navrhujeme a vyrábame ich v rôznych prevedeniach, podľa potrieb a možností zákazníka. Odporučíme materiály od luxusného až po veľmi ekonomické prevedenie. Pre nás je samozrejmosťou, že v rámci komplexného zákazníckeho servisu sa postaráme aj o výrobu a kvalitnú tlač.


Náš grafický team sa skladá zo skúsených a kreatívnych profesionálov, ktorí si uvedomujú, že požadovaný efekt prinesú len riešenia, ktoré zaujmú vašich stálych aj potenciálnych zákazníkov.

Reklama na google

Internetový marketing je dnes pre podnikanie vcelku zásadná nutnosť. Ak ste sa preň rozhodli, spravili ste dobre. Radi pre vás pripravíme komplexnú stratégiu online marketingu. Pomôžeme vám určiť a rozvrhnúť rozpočet, odporučíme najefektívnejšie komunikačné kanály pre váš biznis a zaistíme Customer care. Základom online marketingu je webová dátová analytika. Práve v dátach, ich pochopení a správnej interpretácii sú odpovede na všetky marketingové i kreatívne otázky.

Naše návrhy sú zamerané na zvýšenie relevantnej návštevnosti vášho webu a budovanie povedomia o vašej značke. Vieme nájsť vašich zákazníkov a vhodne ich osloviť s ponukou, ktorú chcú. Nami zostavené kampane nie sú otravnou reklamou, ale užitočným nástrojom prinášajúcim osoh vám aj vašim zákazníkom.