Powered by Smartsupp

Tvorba web stránok

Vytvoríme web stránky, ktoré Vás odlíšia od konkurencie

Robíme úspešné weby, ktoré sú konkurenčnou výhodou našich klientov

Úspešné internetové stránky s atraktívnym dizajnom vám pomôžu osloviť nových zákazníkov a získať viac objednávok. Nechajte si od nás vytvoriť nový web alebo zmodernizovať ten existujúci atraktívnym redizajnom. Postaráme sa o kompletné riešenie – od grafického návrhu, cez tvorbu webu až po naplnenie obsahom a spustenie.

Vytvorili sme už viac ako 900 web stránok z rôznych podnikateľských segmentov. Celý priebeh spolupráce je na vzájomnej dohode. Nakoľko vieme celý projekt zrealizovať aj bez osobného stretnutia, môžeme vám tak ušetriť čas, ktorý môžete využiť efektívnejšie. Počas tvorby web stránky máte k dispozícií testovací link, na ktorom si priebežne kontrolujete celý vývoj web stránky. Samozrejme sa osobnému stretnutiu nebránime, radi vás privítame v našej kancelárii.

Spolupráca s nami je naozaj bez rizika. Návrh nového dizajnu vašej web stránky vypracujeme úplne ZDARMA a vy sa až na základe spokojnosti rozhodnete, či začneme spolupracovať.

Naša cesta k úspešnému webu

Proces tvorby web stránok nepodceňujeme a preto si na začiatku spolupráce definujeme ciele ktoré chceme dosiahnuť.

Prvým krokom k úspešnej web stránke je analýza, ktorá nám pomôže identifikovať priority internetovej stránky pre splnenie cieľov, ktoré sme si na začiatku určili. V tomto kroku budeme vychádzať z informácií, ktoré nám poskytnete o vašich produktoch a službách a taktiež si pre ne zadefinujeme kľúčové slová.

Logika celej informačnej architektúry je dôležitá pre dosiahnutie cieľových pozícií vo vyhľadávačoch, a preto už v tejto fáze myslíme na SEO a následnú propagáciu vášho projektu.

Ak chceme dosiahnuť stanovené ciele pri tvorbe www stránky, je potrebné aby úvodná analýza bola čo najpresnejšia.

Prvý dojem je vždy najdôležitejší, a ak svojich návštevníkov počas niekoľkých sekúnd nezaujmete, nebudú mať dôvod na vašom webe zotrvávať a radšej sa obrátia na konkurenciu. Preto dobre navrhnutá web stránka dokáže eliminovať okamžitú mieru odchodov. Treba si uvedomiť, že pri otvorení web stránky nezáleží na vašich skúsenostiach alebo veľkosti vašej spoločnosti. Vyhráva ten, kto sa nebojí investovať do webu, ktorý vás dokáže predať a dôstojne prezentovať.

Použiteľnosť webu je veľmi dôležitý parameter, na základe ktorého budú vaši potenciálni klienti vyhodnocovať prostredie vašej internetovej stránky. Preto sa zameriavame na vytvorenie komfortného a intuitívneho ovládania nielen na počítačoch, ale aj mobilných zariadeniach.

Úspešné internetové stránky s atraktívnym dizajnom vám pomôžu osloviť nových zákazníkov a získať viac objednávok. Preto majú všetky vytvorené web stránky jedinečný dizajn a sú vytvorené presne podľa požiadaviek klienta. Nami vytvorená web stránka vás bude dôstojne reprezentovať, pomôže vám zvýšiť dôveryhodnosť a vďaka jedinečnému dizajnu vás tak odlíšime od konkurencie.

Redakčný systém (Content Management System – CMS, čiže systém pre správu obsahu webových stránok) vám umožní jednoduchú správu obsahu.

Základom je užívateľsky priateľské rozhranie, do ktorého majú prístup len oprávnené osoby na základe prideleného užívateľského mena a hesla. Administračné rozhranie (redakčný systém) je intuitívne a dokáže ho používať užívateľ so základnými znalosťami.

Redakčný systém WEBSTAR CMS

Náš redakčný systém vyvíjame od začiatku nášho pôsobenia pri tvorbe webových stránok a vykonávame v ňom pravidelné aktualizácie, ktoré odrážajú jednak praktické skúsenosti našich zákazníkov a tiež úpravy, ktoré súvisia s aktuálnymi technologickými postupmi. Výhody nášho redakčného systému:

  • jednoducho pridávať, meniť alebo mazať podstránky
  • jednoducho upravovať položky v menu
  • obsahuje elegantný editor obsahu, ktorý je podobný Wordu – bez akýchkoľvek technických znalostí môžete ľahko meniť obsah svojich stránok
  • umožňuje ľahko pridávať fotografie
  • editor dovoľuje formátovať text, vkladať tabuľky, odrážky a zoznamy

Po vašom odsúhlasení grafického návrhu a kompletnom naplnení obsahu náš tester odskúša všetky funkcie web stránky.

Jedným z posledných krokov je implementácia Google Analytics, ktorým môžete sledovať návštevnosť vašej web stránky. Ľahko zistíte počet návštevníkov, odkiaľ ku vám prichádzajú, či nakupujú alebo nie a mnoho ďalších dôležitých vecí.

Po spustení vašej web stránky do prevádzky sa otvorí nová kapitola našej spolupráce.

Vysvetlíme vám ako využívať na propagáciu vašej web stránky internetový marketing, ako využívať sociálne siete alebo rôzne kampane, ktoré nám ponúka Google.

Určite sa zhodneme, že cieľom vašej internetovej prezentácie je poskytovať aktuálne informácie, získavať nové dopyty a tiež budovať publikum, ktoré chceme premeniť na vašich klientov. Preto vás budeme pravidelne informovať o možnostiach ako získať nových zákazníkov.

Prečo si vybrať na tvorbu web stránky našu spoločnosť?

Nechajte nám kontakt,
zavoláme Vám

Kontaktný
formulár